VARDENA

Sniž svůj aerodynamický odpor – omez tvorbu laktátu – lépe se chlaď

 

VARDENA

 

Full carbon high-end cyklistické oblečení 100% vyrobeno v Itálii – od materiálu po šití

Značku cyklisticých dresů VARDENA založil bývalý italský profesionální závodník, který je zároveň hlavním mozkem a designérem značky. Vystudoval Polytechnickou univerzitu v Miláně a postavil kolem sebe tým expertů na kompozitní materiály a dynamiku proudění plynů za účelem dosažení vyššího výkonu i pohodlí v sedle a to i při velmi dlouhých, více než šestihodinových trénincích. Hlavní zkušenosti s kompozitními materiály a aerodynamikou získal při práci v leteckém průmyslu.

Proto VARDENA vyvinula a začala vyrábět jako první na světě FULL CARBON cyklistické oblečení se speciálními materiály původně použité v leteckém sektoru.

  • Aerodynamická tkanina navržena z různých aerodynamických vláken pro různé části těla pro snížení aerodynamického odporu v souladu se zákony o dynamice proudění plynů.
  • Karbonové vlákno je ve tkanině viditelné. Narozdíl od některých výrobců oblečení „s karbonem“.
  • FULL CARBON – Tkanina s karbonem pokrývá všechny svaly, které jezdec při jízdě používá
  • VARDENA tkanina s karbonem je mimořádně tepelně vodivá a zvyšuje kapacitu odvodu přebytečného tepla o 65% v porovnání materiály běžně používanými pro cyklistické oblečení
  • Snížení akumulace laktátu – supervodivá schopnost tkaniny s karbonovým vláknem přispívá snížení tvorby laktátu v průměru o 10-12%
  • Sedací vložka s povrchem „mikrosemiše“ je ultra pohodlná i v těch nejzatěžovanějších partiích, je vysoce prodyšná a díky systému výkrojů a předního klenutí je vysoce komfortní i pří extra dlouhých jízdách.

Cena trikotu: 2.990,- Kč

Cena kraťasů: 4.590,- Kč

Katalog dresů VARDENA ve formátu pdf je zde.

Pro velkoobchodní ceník nás kontaktujte.

Možnost vlastního týmového designu (Individuální ceny).